Cart 0,00 0
AnasayfaHakkımızda

Faaliyetlerini “sektörünü besleyen öncü şirket” vizyonu ışığında yürüten ve pek çok il ve ilçede, yurdun en köklü Yanmaz Robot Giydirme kuruluşlarından biri olan şirketimiz; merkezi Kocaeli’de bulunmaktadır. Hikayesi yıllar önce kurucusunun özgün strateji geliştirmesiyle başlayan Robot Isı Yalıtımı, bugün hala aynı yöntemiyle harita çizen benzersiz kablo kılıflarını yurdun onlarca noktasında müşteriler ile buluşturuyor. Yurdun ilk kablo kılıfı şirketlerinden biri olan Sıvı Geçirmez Robot Kılıfı; özgün hizmet anlayışı ile her gün sayısız müşteri tarafından tercih ediliyor.

Yanmaz Robot Giydirme teknolojisinin hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği günümüz şartlarında, zamanın gerisinde kalmak yerine ötesinde olmak için tüm kuruluşlara hizmet sunan şirketimiz; sahip olduğu tecrübe ve çözüm odaklı odaklı faaliyetleriyle sektöründe öncü konumdadır. Teknolojinin büyük önem arz ettiği günümüzde sahip olduğumuz yüksek niteliklerle; müşterilerimize endüstrinin en güvenilir, en kaliteli ve en verimli Robot Isı Yalıtımı çözümlerini sunuyoruz. Sektördeki benzer kuruluşlar için Sıvı Geçirmez Robot Kılıfı konusunda hizmet sunduğumuz gibi; sektörde en iyi olmanın yanı sıra, sipariş kabülünden sonra üretmiş olduğumuz her bir çözüm için özel üretim planlama ve geliştirme stratejileri oluşturarak müşterilerimizin teslimatını yapıyoruz.

Şirket olarak müşterilerimize bu teknoloji hakkında danışmanlık ve 7/24 kesintisiz destek hizmeti sunmaktayız. Teknolojiyi daha verimli sonuçlar elde etmek için kullanan müşterilerimiz için özel çözümler geliştirmekte ve uygulamaktayız.

2425+

Verdiğimiz hizmetin
Sayılarda ki hali

Mutlu Müşteri

Proje

Devam Eden Proje

+

Yıl

Referanslar

© 2019 yanmazkablokiliflari.com • Bir SHN Endüstri iştirakidir.

Soru Sor?
Call Now Button