Günümüzde enerji, tüm sektörler için vazgeçilmez bir ihtiyaç halini almıştır. Atatürk OSB Yanmaz Kablo Kılıfları; Tüm bu enerjinin güvenli, verimli ve sağlıklı koşullarda kullanılabilmesi için; enerjiyi taşıyan her bir hat veya kablonun kaliteli bir şekilde izole edilmiş olması birinci önceliktir. Eğer bu konu hakkında gerekli tedbirler alınmamışsa; can ve mal kayıpları gibi hayati durumlar söz konusu olabilir. Enerjiyi taşıyan kablolar; enerjinin geçtiği elektronik devre ve akım yapısına bağlı olarak kolayca eriyebilir. Ayrıca olası bir yangın durumunda kabloların yaydığı kimyasallar da insan sağlığı için ciddi bir tehlike söz konusudur. Ancak günümüzde üretilen yeni nesil kablolar; ısıya dirençli olmakla beraber kolay kolay yanmayacak şekilde tasarlanmıştır. Kabloların doğru bir şekilde üretimi, Yanmayan, kaliteli kablolar ile eviniz artık daha güvenli. Türkiye dahil birçok ülkede kablo üretilmektedir. Kalite olarak bakıldığında; ABD can güvenliğini ön planda tutarak kablolara bir takım yenilikler eklemiştir.

Yanmaz Kablo Kılıfları

Hızlı bir değişim geçiren modern endüstriler ve sanayi gelişimi nedeniyle; Atatürk OSB Yanmaz Kablo Kılıfları olarak ürün çeşitliliğimizi gittikçe daha da fazlalaştırdık. Bunu yaparken diğer bir yandan toplumun can güvenliğini düşünürek adım attık. Ve bu endüstride bol olanaklara sahip pek çok ülke arasında şiddetli bir rekabet oluşmasına neden olduk. Her alanda olduğu gibi; kablo ve kılıf endüstrisinde de ucuz fiyatlara kalitesiz ürün satan; tamamen kar amacı güden irili ufaklı kuruluşlar ortaya çıkmıştır. Maliyet az olduğundan dolayı çeşitli yapılar üzerinde; yangın gibi mal ve can kaybı söz konusu olduğu zaman; kablolar alarmın aktif hale gelmesine fırsat vermeden yanarak erimektedir. Atatürk OSB Yanmaz Kablo Kılıfları İşte kalite için bizi tercih etmenizin en büyük sebebi de budur. Ülkemiz bu endüstri de Dünyanın önde gelen ülkeleri arasındadır. En iyi materyalleri kullanarak üretim yapan firmamız ülke ve global sanayiye yön vermektedir.

Günümüzde üretilen kablo kılıfları; üzerinde bulundurduğu özel kimyasal maddelerden dolayı asla yanmazlar. Mümkün olan en uzun sürede aleve direnerek; alarm sistemlerinin kolayca devreye girmesini sağlarlar. Yangınların özellikle alevlerle çıkanları çok tehlikelidir. Üretilen kablolar, elbette eriyeceklerdir. Fakat ürün ucuz ve dandik olursa, yaydığı kimyasal gazlar insan için hayati risk oluşturur. Henüz alarm sesleri çıkmadan; yangın her şeyi eritip yok edecektir. Günümüzde üretilen yeni nesil kablolar erise dahi; çevreye ölümcül gaz yaymazlar. Atatürk OSB Yanmaz Kablo Kılıfları Bizim ürettiğimiz kabloların yangın kullanımı; yangınları en aza indirecektir. Kabloda kalitenin adresi biziz.

İletişime geçmek için tıklayınız.

Soru Sor?
Call Now Button