Günümüzde; sağlık, eğitim ve alışveriş merkezleri gibi yerlerde enerji ihtiyacı oldukça fazladır. Gebze Yanmaz Kablo Kılıfı; Bu enerji kullanımında kabloların kaliteli olması, uzun ömürlü olmasına ve bireylerin güvenli ortamlarda bulunmasını amaçlamaktadır. Alışveriş merkezleri veya yüksek katlı yapıların bulunduğu kalabalık yerlerde, yangın ile karşılaşıldığında, mal ve can kayıpları söz konusudur. Kablo dediğimiz sistem kolayca yanarak erir, bulunduğu çevreye yaydığı asitli ve zehirli kimyasallardan dolayı müdahaleyi güç hale getirmektedir. Yeni nesil kablolar, yanmayı geciktirir ve erken müdahale avantajı sağlarlar. Ayrıca kabloların kaliteli üretilmesi, güvenliği sağlayan bir etkendir. Yanmayan, kaliteli kablolar ile eviniz artık daha güvenli. Türkiye dahil birçok ülkede kablo üretilmektedir. Kalite olarak bakıldığında; ABD can güvenliğini ön planda tutarak kablolara bir takım yenilikler eklemiştir.

Yanmaz Kablo Kılıfları

Hızla artan nüfus ve modern yapılar nedeniyle, Gebze Yanmaz Kablo Kılıfı Türkiye’de gün geçtikçe kablo sektöründe geliştirmeye başlamıştır. Bunu yaparken can güvenliğini düşünerek, kaliteli kablo üretimi konusunda çalışmalara imza atmıştır. Fakat kablo sektöründe geniş imkanlara sahip birçok ülke arasında rekabete neden olmuştur. Her sektörde olduğu gibi, kablo sektöründe de ucuz kablo imalatı ile düşük maliyetli üretim amacı güden şirketler ortaya çıkmıştır. Düşük maliyetlerle yapılara döşenen kablolar, bir süre sonra enerji geçişinde problemlere sebep olmaktadır. Yangın gibi mal ve can kaybına sebep olan durumlarda, kablolar yanarak, yangın alarmı kullanılmasına fırsat vermeden yanmaktadır. Gebze Yanmaz Kablo Kılıfı Kaliteli kablo kullanımı bu avantajı açısından tercih edilmektedir. Türkiye coğrafi konumundan dolayı ve gelişen endüstrisi ile kablo üretimi sektöründe ilk sıralarda bulunmaktadır. Yüksek kalitede imal edilen kabloları ile kablo sektörüne yön vermeye devam etmektedir.

Yeni nesil kablolar, dış kaplamasındaki maddelerden dolayı, alevlenerek yanma özelliği bulundurmaz. Yanmayı geciktirici bir şekilde tasarlanarak, direkt alarm sistemlerini devreye sokarak, can ve mal güvenliğini sağlarlar. Özellikle yangından dolayı çıkan alevler, her şeyi yok edebilirler. İmal edilen kablolar, elbette eriyecektirler. Fakat ucuz ve kalitesiz kablolar yandığı zaman tamamen eriyerek, çevreye zehirli gaz yaymaktadırlar. Daha alarm sistemleri devreye girmeden, yanan kablolar hiçbir işe yaramayacak ve can güvenliğini tehlikeye atacaktır. Bu nedenle, yeni nesil üretilen kablolarda erime gerçekleşse bile, çevreye zararlı kimyasallar yaymazlar. Gebze Yanmaz Kablo Kılıfı Yüksek kalitedeki kabloların kullanımının yaygınlaşması, yapı ve kalabalık ortamlarda tehlikeyi en aza indirgeyecektir. Kabloda kalite önemli bir husustur.

İletişime geçmek için tıklayınız.

Soru Sor?
Call Now Button