İstanbul Yanmaz Kablo Kılıfları Dünya genelinde asla durmayan sürekli olarak gelişmeye devam eden teknolojiye uygun olacak şekilde  oluşturduğu kaliteli ve güvenilir  yapısı ile. Bu alanda  önde gelen firmalar arasında yer almayı başaran yanmaz kablo kılıfın temel hedefi, Bu alanda edinmiş olduğu tecrübeleri ile markasıyla kendini liderlik mevkinde  tutmaya devam ederek rakipleriyle arasında bulunan mesafeyi daha da uzatarak  müşterilerine en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmaktır.

İstanbul Yanmaz Kablo Kılıfları Yanmaz kablo kılıfları piyasaya kendi ismini de yazdırarak yerini aldı; çağa uygun olacak ve kendine özgün tasarımları ile bu sektörde ki büyük firmaların  ilgisini çekmeye ve onlarla ortak çalışmalar yapmayı başarmıştır.  Çok Kısa bir süre zarfı  içinde Türkiye’den Avrupa, Orta Doğu ve Güney Kanada’ya kadar. Kesinlikle gözden kaçmayacak bir değer ile büyük gelişmeler gösterdi. Yanmaz kablo kılıflarının üretimleri bir çok farklı ülke ve şehirlerde ve 20’yi aşkın bakım onarm ve satış noktalarında. Müşterileriyle buluşmakta ve kaliteli hizmetini göstermektedir. Yanmaz kablo kılıfları devamlı  olarak. Gelişen teknolojisiyle  paralel ilerleyen güvenilir yapısıyla, değişken yanmaz kablo kılıflarını dünyasının çağımıza uygun hızlı ve doğru bir biçimde uyum sağlamaktadır. Yurt dışında bulunan piyasalarda kazandığı tecrübe sonucunda kendi markası ile dünyaya açılmaktadır.

İstanbul Yanmaz Kablo Kılıfları kurulmuş olduğu zamandan  bu günlere kadar.  Sektörde edinmiş olduğu 30 yılı aşkın tecrübesi ve bilgisiyle profesyonel çalışanların ellerinden  geçen Yanmaz kablo kılıfları ürünleri çağımızın devamlı olarak büyük bir hızla değişen kablo kılıflarını hedef alır niteliktedir. Hedefimiz markamızın tanılınırlığını ve bulunurluğu için sürekli kendini bu alanda geliştirirerek bu sektör içinde yaptığı çok büyük yatırılmlar ile şirketini iki katı büyük hale getirerek verdiği hizmet sayısını ve kalitesini de bir üst seviyeye taşımış bulunmaktadır. Kuruluşumuz da edinmiş olduğumuz değer ve gösterdiğimiz kaliteli temel özellikler bulunmaktadır. kesintisiz destek ilk sırada gelmektedir. Müşterilerine sunacağı 7/24 destek i ile her daim ön sırada olmaktır. Müşterilerine sunacağı hizmet ile onların memnun olmalarını ve bunun devamlılığını sağlamaktadır.

Bizimle iletişime geçiniz.