Yanmaz Kablo Kılıfları

Ürünlerimizden örnek olarak hafif ve aynı zamanda dayanıklı polyester monofilamentlerinden üretilen genişletilebilir örgü kılıf; kablo ve kablo demetleri, tel ve tel demetleri üzerinde koruma; güçlendirme ve birleştirme işerinde müşteri dostu bir cevap sunmaktadır. -50°C’den +150°C’ aralığındaki sürekli sıcaklıklarda çalışabilmesi; ve pek çok kimyasala direnci ile TRIOPET çok zor şartlarda kullanılabilir ve tüm sanayi endüstrisi için kullanışlıdır. Bunun yanında örgülü yapısı sayesinde alev geçirmez ve kendi kendini söndürebilir. Sektörde mekanik örgü kılıf, esnek örgü kılıf, kablo çorabı, kablo koruyucu, makaron, kablo toplayıcı ve kablo düzenleyici olarak kullanılmaktadır. İzmir Yanmaz Kablo Kılıfları‘ndan ısıya dirençli alev geciktirici polyester kablo kılıfları. Polyester örgülü kılıf, kablo düzenlemesi, ısıya karşı koruma gibi amaçlarla kullanılır. Genel özellikler; sağlam polyesterden üretilmiş, oldukça esnek, yüksek aşınma dayanımı, kaliteli yüzey kaplama.

İş yeri Güvenliği

Petrol, kömür madenleri, LPG, kimya, şeker fabrikaları, ekmek fırını, doğal gaz, kereste ve mobilya fabrikaları gibi; yanıcı, parlayıcı ve patlayıcı maddelerle içli dışlı olan birçok sanayi kollarında normal çalışma şartlarında; arıza ve bakım gibi durumlarda (Gaz, toz veya yanıcı madde buharı gibi sebeplerle) patlayıcı ortam yaratabilmektedir. Elektronik cihazların çıkardığı kıvılcım bu tür ortamları tehlikeye sokmakta ve patlamalara sebep olmaktadırlar. Bu sebeplerle bu tür iş yerlerinin patlayıcı ortamlarında kullanılan elektronik cihazlardan farklı olmak zorundadır. İşte bu olaya İzmir Yanmaz Kablo Kılıfları ve kullanılan elektrikli aletlere de İzmir Yanmaz Kablo Kılıfları hizmeti; elektrikli aletler adı konmaktadır.

Elektrik ve kıvılcım gibi olayların oluşma riski bulunan elektrik kablolarının geçtiği yerlerdeki akım alanları; birçok portatif özelliği olan flexible hortumlarla korunmaktadır. İzmir Yanmaz Kablo Kılıfları, elektrik kablolarının sebep olabileceği ark ve kıvılcıma karşı kablo koruma kılıfı olarak kullanılmaktadır. Ürün ömrü; değişken ortam şartları söz konusu ise sızma oluşana kadar geçen süre içindeki toplam yükleme devir sayısına eşittir. Yükleme devir sayısı kablonun tek yönlü hareketinde yer değişimi sonucunda, ilk atağa başladığı noktaya dönme sayısıdır. Servis ömrü pek çok noktaya bağlıdır. Bunlardan en önemlileri sıcaklık, montaj koşulları ve hareket açısıdır.

İletişime geçmek için tıklayınız.