Yaznmaz Kablo Kılıfları

Kocaeli’deki Osb Yanmaz Kablo Kılıfları Atatürk işletmemizde, müşteriye özel çözümler ve endüstriyel alandaki faaliyetler için özel olarak geliştirilmiş çözümler üretiyoruz. Çoğu sektörde kendimizi evimizde hissediyoruz, bu sebeple sektörler üzerinden tecrübemizden yararlanıyorsunuz. Genel portföyümüzde; kablo, kablo kılıfı, elektrik ve kauçuk sektörlerinden pek çok bilindik firma ve şirketler grubu bulunmaktadır. Başlıca yetkinliklerimiz kablo kılıfı hizmeti, kauçuk ve PVC yapımıdır. Her türlü plastik ve termoplastik hammaddeyi işleyerek, birçok sektör ve hizmetler için teknik ürünler üretmekteyiz. Kategorimizdeki; şirket bünyesinde hazırlanmış olan geniş ürün yelpazesine ek olarak; müşteri taleplerine uygun sunum, çözümler ve özel geliştirilmiş mamuller için de teklif alıp vermekteyiz. Teknik kauçuk parça temininde kaliteli ve performanslı bir iş ortağı ve profesyonel olarak; tek bir kaynaktan – geliştirme sürecinden lojistiğe – tam bir katma değer zinciri katmaktayız.

Şirketimiz, uzun zamandan beri yüksek ısı için özel kablo sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. Bantlı, örgülü, spiralli ve termobloklu olarak yalıtımlı kablo sektörüne yön vermekteyiz. Rulo yay ve trefile barlar için çelik tel sektöründe de uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir. Osb Yanmaz Kablo Kılıfları Atatürk olarak üretimimiz: kablo kılıfları, spiral kılıflar ve daha fazlası. Sentetik enerji, enerji aktarım oranlarında hareketli kullanım amacıyla; son derece esnek kablolar ve ayrıca üst performanslı; sentetik materyallerden, bakım gerektirmeyen doğru çözümler üretir ve geliştiririz. Kablo kılıfları ve soketleriyle birlikte hazır enerji hizmetleri; üretici şartları veya özel müşteri talebine göre hazır kablolar ve hatlar Osb Yanmaz Kablo Kılıfları Atatürk olarak bizde mevcuttur. Birçok ürünü stoktan teslim edebiliyoruz.

Yüksek değerli dar kablo ürünleri ve sektörün yapı taşlarını tedarik eden yetkin üretim ve geliştirmede iş ortağınız ve güvenilir tercihinizdir. Genel portföyümüz; kablo kılıflarının, metal ve/veya sentetik bileşenleri ile beraber; tam olarak bilindik bir işlevi yerine getirmesi gereken elastik ve elastik olmayan kablo kılıfları ile tekstil yapı taşlarını da kapsar. Osb Yanmaz Kablo Kılıfları Atatürkolarak güvenli iletim için birinci kalite kablo kılıf hizmeti, Zengin ürün yelpazesi ile şirketimizi tamamlar.

İletişime geçmek için tıklayınız.