Şirketimiz sanayi elektronik afişleri montaj ve zaman konusunda; profesyonel çalışanlar tarafından açılan firmamız piyasasının gereksinimleri doğrultusunda teknik hedefler ve seçenekler sunmaktadır. Amacımız yüksek teknoloji barındıran; vasıf, gelişim ve yapımları piyasaya sürmek, müşterilerinin huzuruna sunmak olan şirketimiz bu amacı bazında keskin adımlarla gelişmeye devam etmektedir. Yurt içinden ve yurt dışından siparişleriniz gönderilmektedir. Yurt içi siparişlerinizin teslimi kargo ile taşınır. Kocaeli içinde teslimata ekstra olarak diğer hizmetler de sunulmaktadır. Yurt dışı siparişinizde sipariş yapısı ve gönderilecek ülke için; hizmet ücretleri belirleneceği için sipariş sürecinde ülke ve sipariş yapısı konusunda kargo ücretleri netleştirilecektir. Kısacası, Yanmaz Kablo Kılıfı Darıca kumaş yapısında bulunan; ısı izolasyon ve yalıtımının en iyisi olan ürünümüzü çok kolay kullanabilir, ihtiyaca göre ev içinde de kullanabilirsiniz.

Yanmaz Kablo Kılıfları

Kablo kılıf ürünlerimiz; Yanmaz Kablo Kılıfı Darıca kumaş bazında en önemli ürün olan Poliüretan Kaplı Cam Elyaf Kumaş sanayi iş dünyasının kullanım açısından; önemi bilinmesi gereken, can güvenliği açısından en uygun ürün olmaya devam etmektedir. Asla yanmayan kablo kılıfları; sıcak ortam yanmaz kablo kapları kategorisinden Yanmaz Kablo Kılıfı Darıca kablo kılıfı; fırın tesisat kablo kılıfları, yanmaz benmari rezistans kablo kılıfı makaronu. Fritöz elektrik tesisatı kablo koruma kılıfı ısıya dayanıklı makaron olarak adlandırılır. Yanmaz Kablo Kılıfı Darıca kablo kılıfı 10 mm. çapında olup aşırı ısı alan kabloları korumak için alınır. Elektronik cihazlar türleri daima yüksek ısılarda çalışmak durumunda kalırlar. Özellikle rezistanslı cihazların bağlantı noktalarının ortam ve rezistans ısısına dayanıklı olması önemlidir. Aksi takdirde kısa bir zaman içinde kullanımı imkânsız hale gelir.

Cam elyaf Yanmaz Kablo Kılıfı Darıca kablo yapısı da bu sebeple kullan kablolardır ve yüksek sıcaklıklara kadar direnme yetisine sahiptirler. Bu kablo kategorisi fişek rezistans gibi kabloların yanı sıra; “sıcak yolluk rezistans, kelepçe rezistans, plaka rezistans, mika rezistans. Seramik kelepçe rezistans, Ptc fişek rezistansı, Ptc buharlaştırma rezistansı, meme rezistansı” gibi tüm rezistans kategorilerinin bağlantı noktası olarak kullanılmaktadır. Ayrıca ısı kontrol cihazları gibi yine yüksek sıcaklıklarda portatif olan bileşenlerin elektronik yapısı da bu kablolar ile döşenir. Cam elyaf; ısı kontrolünde kullanılan bir yalıtım malzemesi türüdür. Hayatımızın birçok döneminde cam elyafı kullanırız. Bu yalıtım malzemesi kategorisinin en büyük vasıfı çok yüksek ısıları da yalıtabilmesi ve asla yanmamasıdır. Yüzlerce derecelik ısı ve hatta aleve karşı dayanıklı olan cam elyaf kablo kategorileri de çoğunlukla bu iş için kullanılır.

İletişim için tıklayınız.

Soru Sor?
Call Now Button