Firmamız kablo kılıfları konusunda; profesyonel kadro tarafınca kurulan şirketimiz sektörün ihtiyaçları konusunda teknik araştırmalar ve çözümler üretmektedir. Hedefimiz yüksek teknoloji içeren; özellik, yenilik ve ürünleri sektöre kazandırmak, müşterilerinin hizmetine açmak olan şirketimiz bu hedefi doğrultusunda emin adımlarla hizmetlerine ve gelişmeyi sürdürmektedir. Tüm Türkiye ve yurt dışından siparişleriniz onaylanmaktadır. Yurt içi siparişlerinizin teslimatı kargolama ile yapılır. Kocaeli sınırları dahilinde teslimata ek olarak uygulama hizmeti de ayrıca sunulmaktadır. Yurt dışı alışverişinizde sipariş türü ve teslim edilecek ülkeye göre; hizmet fiyatları değişeceği için sipariş sırasında ülke ve sipariş türü detayları konusunda kargo fiyatları netleştirilecektir. Kısaca özetlemek gerekirse, Yanmaz Kablo Kılıfı Gebze üst kalite sınıfında bulunan; ve ısı izolasyon ve yalıtımının üst jenerasyonu olan ürünümüzü rahatlıkla kullanabilir, gereksinime göre evsel olarakta kullanabilirsiniz.

Yanmaz Kablo Kılıfları

Kablo kılıf ürünlerimiz; Yanmaz Kablo Kılıfı Gebze kumaş konusunda en değerli ürünü diyebileceğimiz Poliüretan Kaplı Cam Elyaf Kumaş endüstriyel iş dünyasının kullanım açısından; kıymeti bilinmesi gereken, can güvenliğinin üst düzey ürünü olmayı sürdürmektedir. Isıya dayanan kablo kılıfları sıcak ortam yanmaz kablo kapları türlerinden Yanmaz Kablo Kılıfı Gebze kablo kılıfı; fırın tesisat kablo kılıfları, yanmaz benmari rezistans kablo kılıfı makaronu. Fritöz elektrik tesisatı kablo koruma kılıfı yüksek ısıya dayanıklı makaron olarak kullanılır. Yanmaz Kablo Kılıfı Gebze kablo kılıfı 10 mm. çapında olup aşırı ısıya maruz kalan kabloları korumak için kullanılmaktadır. Elektrikli cihazların bazı türleri devamlı aşırı sıcaklıklarda çalışmak zorundadır. Özellikle rezistanslı cihazların bağlantı elemanlarının ortam ve rezistans ısısına dirençli olması gereklidir. Aksi takdirde tez zamanda kullanımı imkânsız hale gelir.

Cam elyaf Yanmaz Kablo Kılıfı Gebze kablo türleri de bu amaçla kullanılan ürünlerdir ve yüksek ısılara kadar direnme becerisine sahiplerdir. Bu kablo türleri fişek rezistans gibi ürünlerin yanı sıra; sıcak yolluk rezistans, kelepçe rezistans, plaka rezistans, mika rezistans. Seramik kelepçe rezistans, Ptc fişek rezistansı, Ptc buharlaştırma rezistansı, meme rezistansı gibi tüm rezistans çeşitlerinin bağlantı elemanı olarak kullanılırlar. Ayrıca ısı kontrol cihazı gibi yine yüksek ısılarda operasyonel olan bileşenlerin elektrik tesisatı da bu kablolar ile döşenir. Cam elyaf, ısı kontrolünde kullanılan bir tür yalıtım malzemesidir. Hayatımızın pek çok yerinde cam elyafı kullanırız. Bu yalıtım malzemesi çeşidinin en büyük özelliği çok yüksek ısıları yalıtabiliyor oluşu ve yanmamasıdır. Yüzlerde derecelik ısılara ve hatta aleve karşı dayanıklı olan cam elyaf kablo çeşitleri de bu alanda sık sık kullanılır.

İletişim için tıklayınız.

Soru Sor?
Call Now Button