Yanmaz Robot Kaplama Kılıfları Gebze robotlar farklı çalışma ortamlarında zarar görebilecekleri durumlara maruz kalırlar. Maliyetleri az olmayan ve iş devamlılığı için koruma sağlamamız gereken robotlarımız için ısıya, yağ projeksiyonlarına, asite, cipse, toza, boyaya ve diğer benzeri durumlara karşı korumayı sağlayan hasarı minimuma indiren kılıf kullanmamız son derece önemlidir. Bu kılıflar bize kolay temizleme ve uzun süreli kullanım sağmaktadır. Yanmaz, alev almaz olarak ürettiğimiz robot kaplama kılıflarımız sayesinde iş güvenliğiniz katlanarak artmış ve riskten koruma en üst düzeye çıkartmış bulunmaktayız.

Yanmaz Robot Kaplama Kılıfları Gebze robot kılıflarımız istediğiniz robotlarınıza göre özel ebatlarda da üretilmektedir. Kesme robotları kılıfları, kaynak tabancası kılıfları, kesimhane robotları kılıfları, gıda endüstrisi içindeki robotlara uygun kılıflar, dökümhane robotları, robotik koruyucu kılıflar, mekanik taşımaya uygun kılıflar, boyahane robotları kılıfları, plazma kılıfları ve kaynak robot kılıfları ve diğer robotlarda sürekli üretim yapan firmamız, deneyimleri sayesinde diğer tüm marka ve model robotlara uygun kılıflar da üretmektedir. Sizler için ürettiğimiz kılıflarımız ihtiyaçlarınıza göre tek parçadan oluşabildiği gibi, farklı parçaların birleşmesiyle de oluşabilmektedir.

Yanmaz Robot Kaplama Kılıfları Gebze firmamız, yağ ve sıvı kimyasal kirlenmelerine karşı robotunuzu koruduğu gibi çevreyi de korumaktadır. Kullanılan maddelerin çevre dostu olmasına özen gösteren firmamız, oluşturduğu atıklar konusunda da çevre dostu yöntemler izlemektedir. Yanmaz kablo kılıflarımız isteğinize göre su geçirmez özellikte de yapılmaktadır. Oluşturmak istediğiniz kılıflar için deneyimli ve işinde uzman çalışma ekibimiz uygun bulunduğunuz saatlerde çalışma alanınıza gelinerek, istediğiniz özelliklerde ve boyutlarda tasarlanmaktadır. Ürettiği her kılıfın arkasında olan firmamız, ürettiği ürünlerin ayrıca yıkanabilir, kolay temizlenebilir olmasına da dikkat etmektedir. Bu da kullanım açısından müşterilerimize büyük kolaylık ve devamlılık sağlamaktadır. Kılıflar makinenizin çeşidine göre normal ya da antistatik olabilmektedir. Müşteri memnuniyetini temel alan firmamız, ürettiği kılıfların lif/partikül dökmez olmasına da dikkat etmektedir. Sektörde yıllardır bulunan deneyimli firmamız, her marka ve boyutta robotunuzu portföyünde bulundurmaktadır. Kılıflarımız robotunuzun markasına göre krater yapmaz olarak üretilmektedir.

Detaylı bilgi için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soru Sor?
Call Now Button