Yanmaz Robot Kaplama Kılıfları Tosb firmamız müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu yüzden kullanıcıya mümkün olduğunca az yük binmesini sağlamaktadır. Müşterilerimizin bizimle bir telefon ya da mail yoluyla iletişime geçmesi yeterlidir. Alanında deneyimli uzman personellerimiz müşterilerimizin uygun bulduğu tarih ve saatlerde onlarla iletişime geçmekte ve yerinde ölçüm yapmaktadır. Robot kılıfları makinenin türüne göre tek parça veya çok parçalı olabilmektedir. Ürettiğimiz kılıfları firmamız size teslim etmektedir. İş devamlılığı için korumamız gereken yüksek maliyetli robotlarınıza kılıf kullanmanız hem iş güvenliği hemde uzun süreli kullanım açısından size yüksek fayda sağlamaktadır. Isıya karşı yüksek koruma sağlayan kumaşlar da üretmekteyiz. Her tür robot için özel kılıflarımız mevcuttur. Robotlarımıza üstün koruma sağlamak zorundayız çünkü bu sayede hem robotlarımızın sağlığı korunacak hem de üretimde kalite arttırmış olacağız. Kılıflar robotlarımızı ısıya, yağ projeksiyonlarına, asite, cipse, toza, boyaya ve diğer benzeri durumlara karşı korumayı sağlar.

Yanmaz Robot Kaplama Kılıfları Tosb özel ve doğa dostu maddelerden yapılmış kumaş çeşitlerimiz ile tüm robotlarınıza kullanımı rahat ve temiz olan, uzun ömürlü robot kılıfları sunuyoruz. Robotlarınıza göre özel olarak hazırladığımız robot kılıflarınız, robotunuzun daha verimli çalışmasını sağlamaktadır. Defalarca yıkanabilir olan robot koruma kılıflarınız, yıkamanız halinde güç tutuşur özelliklerinden ya da alev almaz özelliklerinden hiçbir şey kaybetmemektedir. Bu özellikler sayesinde robotlarınızında güvenliği arttırılmış olmaktadır. Bu özelliklerin yanı sıra yanmaz robot kaplama kılıfları mızı isteğinize göre su geçirmez özellikte de yapabiliyoruz. Bu da çalışma şartlarına göre birçok robot çeşidinde kullanım süresini yüzde 20 ye kadar arttırmaktadır. Sektörde yıllardır bulunan deneyimli firmamız, müşteri memnuniyetini temel prensip almıştır. Bu yüzden oluşabilecek her türlü durumda çözüm odaklı olarak müşterisinin yanında yer almaktadır.

Yanmaz Robot Kaplama Kılıfları Tosb firmamız diğer firmaların aksine 7/24 ulaşım imkanı ve anında çözüm olanağı sunmaktadır. İletişime geçmek için telefon etmeniz yeterlidir.Yanmaz robot kılıflarının sık kullanıldığı yerler; patlayıcı üretimi, kaynakçılar, dökümcüler, demir çelik sanayi, kimya sanayi,elektrik be doğal gaz santrallerdir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Soru Sor?
Call Now Button